Dom i wnętrze Podkategoria: Dom i wnętrze

1 · 2 · 3 · następna strona »
  • Zdrowotna pościel wełniana z wełny merynosa / kołdry, poduszki, koce »

    Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości wyrobów wełnianych. Służymy radą naszym klientom, zapewniając tym samym dokonanie przez nich najlepszego doboru produktów do swoich potrzeb.
    Oferujemy kołdry, poduszki, koce z wełny merynosa europejskiego oraz ocieplacze: pasy lędźwiowe, pasy barkowe, bambosze, kamizeli. Wyroby firmy "Aga" wykonane są ze 100% czystej żywej wełny.
    Nasze wyroby profilaktyczno-rehabilitacyjne przeznaczone są do profilaktyki, łagodzenia przebiegu, rehabilitacji leczniczej wielu dolegliwości i chorób.
    Z pościeli wełnianej firmy "Aga" powinni korzystać zarówno dzieci jak i osoby w wieku średnim i starsze.
    Wełna, z której wykonana jest pościel posiada licencję Woolmark.

    CENY (detaliczne):
    komplety – od 200,00zł do 800,00zł;
    kołdry – od 90,00zł do 360,00zł;
    poduszki – od 20,00zł do 85,00zł;
    podkłady – od 70,00zł do 120,00zł;
    koce – 130,00zł.
    - możliwość zamówienia większych ilości -

    Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z naszą ofertą.

    Data dodania: 30 06 2010 · szczegóły wpisu »
  • Obrazy »

    Nasza firma, oferująca różnorodne plakaty, reprodukcje obrazów, fototapety, postery posiada wielu stałych klientów, którzy stale korzystają i współpracują z nami. Mamy ponad 200 stałych klientów w całej Polsce, są to różnorodne księgarnie, galerie, czy różnorodni projektanci wnętrz. Tego typu plakaty, postery, czy obrazy idealnie nadają się właśnie do aranżacji i wystroju wnętrz. Dlatego, jeżeli szukasz sklepu gdzie tego typu plakaty czy obrazy możesz kupić w niskiej cenie - zapraszamy!

    Data dodania: 29 08 2010 · szczegóły wpisu »
  • Świece i świeczniki do Twojego lokalu »

    Gospodarze lokali gastronomicznych notorycznie nie biora pod uwagę tego, jak ważnym elementem wystroju lokalu są świece. To właśnie świece powodują, iż goście mogą poczuć w lokalu fajną atmosferę, prawie jak w domu. Poprawnie dobrane do pozostałych elementów dekoracji stolika (takich jak serwetki), pozwalają pozostawić cudowne wrażenie. Opisywany sklep poleca świece w różnych rozmiarach, kolorach i kształtach. Świece pieńkowe i typu szpica rewelacyjnie nadają się do wnętrza lokalu. Wielce popularne są w ostatnim czasie świece pieńkowe typu rustic. Podgrzewacze są umieszczane w odpowiednich świecznikach (podstawkach) do zachowania temperatury potraw znajdujących się do konsumpcji. Niezwykłą propozycją są świece bubble light i fancy light. Są one znakomitą alternatywą stosowaną na zewnątrz restauracji. W sklepie znajdziecie Państwo powyżej 100 róznych świec wszystkich wymienionych typów. Do każdej ze świec można znaleźć odpowiedni świecznik. Zapraszamy na zakupy.

    Data dodania: 31 08 2010 · szczegóły wpisu »
  • Ręczniki »

    Myślę, że powinnaś podjąć jak najskuteczniejsze starania o to żeby Twoja łazienka wyróżniała się w oczach Twoich przyjaciół na tle innych. Z całą pewnością znacząco wspomogą Cię w tym pełne gracji i strasznie delikatne w dotyku ręczniki frotte. Pewnie teraz myślisz o tym jak to niby jakieś ręczniki mogą zmienić końcowy efekt wystroju Twojej łazienki...? Już wszystko wyjaśniam... Ręczniki frotte to produkty wykonane z niezwykłej tkaniny, zrobione bardzo starannie. Pod względem wyglądu przedstawiają się wręcz fenomenalnie. Z tego właśnie powodu moim skromnym zdaniem powinny one być w łazience każdego mieszkania. Ręczniki frotte to wręcz królewski gadżet. To właśnie dzięki nim każdy może poczuć odrobinę luksusu w swoim własnym domu. Nie zastanawiaj się ani minuty dłużej i sprezentuj sobie ręczniki frotte, które dokonają świetnych zmian w Twojej łazience. Przeszukaj ofertę Internetowego Centrum Handlowego w celu odnalezienia ręczników o wzorze wręcz idealnie pasującym dla Twojej łazienki. Serdecznie zapraszamy!.

    Data dodania: 20 09 2010 · szczegóły wpisu »
  • Meble »

    Naprzeciw oczekiwaniu klientom, stworzyliśmy sklep internetowy, który zaspokoi potrzebę ogromnej ilości szukających. W naszym sklepie znajduje się tysiące pozycji, posiadamy towar z większości gałęzi przemysłu.
    Większość asortymentu nabywamy w bardzo dużej ilość bezpośrednio od producentów przez co możemy zaproponować mega niskie ceny dodatkowo często objętych rabatem. Bardzo łatwa nawigacja w poruszaniu się po sklepie oraz wyszukiwarka sprawią, że bez problemu dotrzesz to produktów które Cie interesują. By móc kupować w pamarket.pl musisz przebrnąć jednorazowo przez proces rejestracji, który jest bardzo prosty i zajmie CI maksymalnie jedną minutę.
    Znajdziesz nas w Google wpisując np. Meble młodzieżowe, Meblościanki, Stół, Szafka RTV, AGD do Zabudowy czy Frytkownica.

    Po Rejestracji wystarczy tylko kliknąć dany towar i następnego dnia nasi kurierzy dostarczą CI go do domu.
    Posiadamy bardzo bogatą ofertę Mebli. Od Mebli stylowych, poprzez meble młodzieżowe, dziecięce, biurowe, meble do sypialni czy łazienki.
    Każdy Mebel posiada bardzo dokładny opis oraz zdjęcia, które dokładnie odpowiadają kupowanemu przedmiotowi.
    Jako jedyni na rynku wprowadziliśmy również moduł wideo, przez co możesz oglądać nasze towary w mini filmikach reklamowych.

    Zaufało już nam mnóstwo klientów, wszyscy w pełni są usatysfakcjonowani z współpracą z naszą firmą, dołącz i ty do grona szczęśliwych użytkowników sklepu internetowego pamarket.pl
    Cały asortyment objęty jest gwarancją producenta. Kupując u nas możesz poczuć się jak w tradycyjnym sklepie. Dodatkowo posiadamy infolinie, jeżeli masz jakieś pytania, wątpliwości dzwoń, nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytanie.


    Pamar Sp. z o.o Zakład Pracy Chronionej
    ul. Księcia Ziemowita 51a
    03-885 Warszawa
    Tel. kom: 698324977
    Godziny pracy sklepu
    pon - piąt. 9 – 17
    Zapraszamy do kontaktu i do udanych zakupów.

    Data dodania: 23 09 2010 · szczegóły wpisu »
  • Materac - materace »

    Zainwestuj w swoje zdrowie i kup nasz materac Nasze materace są polecane przez wielu lekarzy mają one działania które są polecane dla osób które prowadzą rechabilitacje i nie tylko nasze materace są polecane każdemu z nas dobrze wpływają na nasz sen oraz nasze samopoczucie z naszymi materacami zawsze będzieci spali spokojnie a wasz sen będzie komforttowy.Wielu naszych klientów kupuje materace którzy cierpią na bezseność nasze materace także i do tego celu doskonale się nadają najlepszy sklep z materacami materace-sklep.pl zapraszają

    Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »
  • Lampy wiszące »

    Jesteś zainteresowany zakupem lamp wiszących? A może chciałbyś również kupić lampy podłogowe? Wspaniale trafiłeś! W sklepie internetowym "Dober" znajdą Państwo wiele ciekawych produktów, które z pewnością przypadną Państwu do gustu! Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu! Z pewnością nie pożałujecie!

    Data dodania: 08 10 2010 · szczegóły wpisu »
  • Obrazy olejne »

    Obrazy od wieków stanowią największą ozdobę wszystkich domów, gustowną i szlachetną, a do tego nierzadko także ładną. Nie każdego stać jednak na to, aby umieścić na ścianie oryginalne płótno Cezanna bądź Van Gogha. Na rachunek przychodzą zatem malarki z Twoje-Obrazy.pl. Typ zlecenia - czy jest to ręcznie namalowana reprodukcja jakiegoś ze znanych dzieł czy również świeży pomysł, stworzony ściśle na bazie zdefiniowanych zaleceń - zależy tylko od klienta. Dla artystów Twoje-Obrazy.pl nie istnieją żadne ograniczenia.

    Data dodania: 10 10 2010 · szczegóły wpisu »
  • Popielniczka stojąca »

    Wiele popielnic to prawdziwy śmietnik, ale nie popielnice Ash Tube. Nasze popielnice nie tylko zachowują czystość i wygląd pomieszczenia, ale są również dobrą dekoracją. Popielniczki Ash Tube to doskonały sposób na to, żeby urządzić miejsce do palenia papierosów i skończyć z przykrym widokiem. W popielniczkach Ash Tube nie widać niedopałków czy popiołu. Nie wydobywa się z nich nieznośny zapach. Całość jest ciekawie schowana, dzięki temu jest idealny ład. Nasze popielnice nie zajmują dużo miejsca, ze względu na skromną budowę. Można je zarówno ustawić jak i zawiesić na ścianie.

    Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
  • Kołdra »

    Zapraszamy do zajrzenia na internetową stronę www.poduszki-koldry.pl i zapoznania się z bardzo bogatą kolekcją puchowych lub syntetycznych poduszek i kołder firmy Piórex S.A. Alergikom, z oferty internetowego sklepu "Galeria Fordito" proponujemy specjalne kolekcje kołder i poduszek sztucznych stworzonych z puszystej włókniny lub syntetycznego puchu, we wsypie z satyny uszlachetnionej lub specjalnych tkanin antyalergicznych. W sklepie kupią Państwo również wyjątkowe kołdry antyalergiczne antyroztoczowe wypełnione naturalnym puchem gęsim, dostosowane do prania w temperaturze 90 stopni ! W sklepie internetowym "Galeria Fordito" zakupią Państwo nadzwyczaj ciepłe kołdry puchowe wypełnione puchem gęsim najwyższej próby D1 i D4, dedykowane na jesień i zimę. Rekomendujemy także kołdry na lato, napełnione mniejszą ilością puchu, sprawdzające się również w ciepłych pomieszczeniach. Do kompletu warto dokupić wypełnione puchem poduszki. Do kołder i poduszek Zakładu Pierzarskiego Piórex S.A. zakupionych w sklepie prowadzącym sprzedaż za pośrednictwem internetu "Galeria Fordito" dołączany jest PREZENT, w formie wygodnej foliowej torby lub kartonowej walizki przeznaczonej do trzymania nabytych wyrobów pościelowych.

    Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »
  • Novellini Aurora »

    Komfortowa oraz funkcjonalna łazienka to marzenie każdego nabywcy nowego domu czy też mieszkania. Dzięki e-sklepom takim jak nasz, każdą łazienkę można wyposażyć tanio oraz wygodnie. Na witrynie naszego sklepu internetowego Stronalazienki.pl sprzedajemy ogromną ilość wyjątkowych, trwałych oraz estetycznych produktów, służących do wyposażania łazienek. Odnajdziecie u nas Państwo wysokiej jakości wanny, brodziki, a także estetyczne oraz trwałe baterie. Na stronie sklepu można zamówić towary które pochodzą od takich uznanych producentów, jak: Kludi, Viega, Paffoni i Ravak.
    W asortymencie znajdują się między innymi: baterie Hansgrohe Croma, baterie granitowe Deante i Hansgrohe Talis. Można zakupić również bardzo dobrej jakości parawan nawannowy Novellini, panel prysznicowy Raindance Hansgrohe, stelaż podtynkowy Rapid SL, brodziki do kabiny Dolphi Premium Plus, miski podwieszane Koło Style. W nowoczesnych łazienkach bardzo dobrze sprawdzają się także takie artykuły, jak: kabina Dolphi, baterie Kludi Bozz, zestawy prysznicowe Kludi Zenta, półpostumenty Kohler Escale, umywalki Koło Ego, miski Koło Primo, parawany Novellini Aurora oraz baterie Paffoni Level.
    Dbamy o to, by oferowane przez nas artykuły jak najszybciej zostały dostarczone do Klientów, dlatego wysyłka nie trwa u nas dłużej aniżeli 7 dni roboczych. Klienci mają do wyboru parę form płatności, mogą również skorzystać z opcji odbioru osobistego w jednym z naszych punktów sprzedaży. Odpowiadamy także na wszelkie pytania, które można wysyłać przy pomocy formularza dostępnego na witrynie sklepu. Zapraszamy również do odwiedzania działu z promocjami.

    Data dodania: 14 11 2010 · szczegóły wpisu »
  • Atrakcyjne i wytworne fototapety pod wymiar »

    Serwis narodził się w 2009 roku. Inicjacją do jego stworzenia było rozpoznawanie dobrego stylu w dekorowaniu pomieszczeń, połączone z głębokim wyspecjalizowaniem w dziedzinie wydruków wielkoformatowych. Nie bez znaczenia było również rosnące zapotrzebowanie ze strony rynku na tego typu wyroby. Powściągliwe ceny i niepodważalna jakość wyrobu będzie gwarancją dla Państwa satysfakcji. Jedyne co trzeba zrobić to wyłowić najpiękniejszą fotkę z przeogromnej galerii lub wysłać do nas własne zdjęcie a w krótkim okresie zmienią Państwo swój salon, sypialnię czy kuchnię nie do poznania. W serwisie Fototapeta4u.pl wyszukają Państwo nieskończenie wiele fenomenalnych stylów, które będą nadrukowane na najwyższej jakości materiały przeznaczone do dekorowania ścian. Dzięki temu nie będzie kłopotu z żadnym zamówieniem: fototapety na ścianę, podłogowe, plakaty i naklejki na ściany czy na szafę.

    Data dodania: 05 01 2011 · szczegóły wpisu »
  • Armatura łazienkowa sklep »

    Teraźniejsze atuty naukowe pozwalają stworzyć z codziennych rzeczy nieomalże dzieła sztuki. Dotyczy to nad wyraz wielu sfer egzystencji, jak na przykład przedmiotów leżących w dowolnym lokalu. Tytułem przykładu armatura łazienkowa sklep to obszar gdzie możecie wyszukać rzeczone narzędzia, jednocześnie pełne wytworności i śliczne perfekcyjnie spełniają swoje funkcje.

    Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
  • Wkłady kominkowe »

    Nasz sklep WWW otworzono specjalnie dla ludzi, którzy poszukują renomowanych produktów, w tym wypadków wkładów grzewczych. Odnajdziesz u nas produkty profesjonalnych firm. Są to na przykład: Arysto, Kratki.pl, Laudel, Uinflam itd. Zapewniamy Ci, że wypełnimy wszystkie Twoje wymagania. Z naszego sklepu szczęśliwi są wszyscy, nawet najbardziej wybredni klienci. Na naszej stronie internetowej odszukasz także: regulamin, który naprawdę warto przeczytać, ceny dostaw, bezpieczeństwo, politykę prywatności i dużo, dużo więcej.

    Data dodania: 04 05 2011 · szczegóły wpisu »
  • Agregaty prądotwórcze »

    Rynek narzędziowy w Polsce jest bardzo rozwinięty i stale się rozwija. Powstają coraz to nowsze firmy, hurtownie narzędziowe, niektóre produkują narzędzia, inne sprowadzają z Chin tanie, nic nie warte narzędzia, są jednak również takie firmy jak Euro Trade Group, które sprowadza profesjonalne Szwedzkie narzędzia renomowanej firmy Nordkraft. Nasze agregaty prądotwórcze, kosy spalinowe, czy kosiarki spalinowe ułatwią życie każdemu. Dzięki naszym narzędziom wszystko zrobisz szybciej i lepiej. Nordkraft jest absolutnym liderem na Szwedzkim rynku, a w Polsce jedynym przedstawicielem tej firmy jest Euro Trade Group. Wjedź do naszego sklepu na www.sklep.nordkraft.pl

    Data dodania: 24 05 2011 · szczegóły wpisu »
  • Tempur Materace termoelastyczne »

    Jeśli szukasz czegoś więcej niż tylko łóżka z materacem musisz poznać naszą ofertę. Wychodząc na przeciw potrzebie wyjątkowego snu przygotowaliśmy rewelacyjne materace termo-elastyczne firmy Tempur oraz materace piankowe firmy Metzeler. Najnowocześniejsze technologie, naturalne surowce oraz szczególna dbałość przy produkcji materacy powoduje że są to materace najwyższej jakości. Idealnie podpierają kręgosłup wręcz otulają nasze ciało zapewniając wyjątkowy komfort i bardzo dynamiczne podparcie. W naszej ofercie mamy też tradycyjne materace sprężynowe, lateksowe. Takich producentów jak M&K Koło, Materasso,PerDormire, Dimaflex. Wiele różnych materacy w jednym miejscu. Każdy znajdzie coś dla siebie.

    Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
  • Świat w obiektywie, fototapety »

    Plakatoteka - reprodukcje, plakaty, obrazy. Jeśli chcesz by twój obraz przedstawiał: architektura, krajobraz, muzyka to zajrzyj do nas. Jakiego autora pracę szukasz - Cezanne, Dali, Klimt, Monet, Picasso, Rafael, Van Gogh. Obejrzyj kolekcje - sklep internetowy proponuje obrazy, puzzle, reprodukcje malarstwa klasycznego i współczesnego, plakaty, grafiki, ramy do obrazów, fototapety. Obejrzyj nasze kolekcje: do biura, świat w obiektywie, w suptelnych beżach. Szukaj wg. kierunku sztuki - impresjonizm, renesans, secesja, sztuka polska. Duży wybór, szybka dostawa - plakaty, reprodukcje, obrazy i fototapety - abstrakcje, fantasy, akty, egzotyka, film, humor i kwiaty.

    Data dodania: 27 06 2011 · szczegóły wpisu »
  • Marmury »

    Na bardzo wielu lokach mieszkalnych dokonywane są przeróżnego rodzaju docieplenia, stosowana jest też do tego nowa elewacja. Pozwala to zmienić bezbarwny i smutny wizerunek typowych polskich bloków. Bardzo często do tego typu prac zatrudniani są pracownicy sezonowi. Z uwagi na fakt, iż tego rodzaju prace prowadzone są na dużych wysokościach pracownicy posiadać muszą nie tylko odpowiednie kwalifikacje ale też muszą przejść odpowiednie do wykonywanej przez siebie pracy szkolenie bhp ze szczególnym akcentem na bezpieczeństwo pracy na wysokości.

    Data dodania: 29 06 2011 · szczegóły wpisu »
  • Sztućce gerlach »

    Sklep internetowy którym jest Sztuceiporcelana.pl pozwoli państwu selekcjonować w bardzo dostatnich ofertach naczyń kuchennych, rozpocząwszy od wyrobów takich jak sztućce Gerlach a kończąc na standardowych wyrobach z porcelany. Poza wszelakimi akcesoriami do kuchni nasz sklep oferuje dodatkowo towary które udekorują wnętrze twojego domu. Jeśli więc jesteś na etapie kupna wyżej wspomnianych produktów to koniecznie odwiedź nasz sklep z porcelaną ponieważ na pewno spełnimy twoje oczekiwania.

    Data dodania: 12 07 2011 · szczegóły wpisu »
  • Pufa »

    Jeśli interesują Cię pufy napełnione granulatem styropianowym to nadzwyczaj dobrze trafiłeś gdyż właśnie na tej witrynie odszukasz ich dwa różne modele, z jakich każdy osiągalny jest w trzech kategoriach kolorystycznych. Zamawiając worek do siedzenia na tej stronie www uzyskasz najwyższej kategorii artykuł, jaki przy zgodnym z podanymi regułami użytkowaniu będzie Ci służył długimi latami. A może pufa, jakiej poszukujesz nie znajduje się w ofercie? Nie martw się – zapełniając określony formularz będziesz mógł złożyć zamówienie na obojętnie jaki model pufy. Zapraszamy wszystkich, jacy pożądają wreszcie faktycznie wygodnie odpocząć.

    Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Dom i wnętrze

Dom i wnętrze - nowa strona:

Adres: